O firmie

Chronimy życie i mienie osób prywatnych oraz przedsiębiorców.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz – chronimy domy, banki, biura, zakłady przemysłowe, urzędy, instytucje, a to tylko ułamek naszej pracy.

Chronimy najlepszych a nasze możliwości wciąż rosną.

Od 1991 roku

Dlaczego my?

Koncesjonowane Biuro Ochrony Servo z Łodzi powstało z myślą o najbardziej wymagających klientach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie ochrony osób i mienia zdobywane na terenie kraju. Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony powierzonego mienia.

Posiadamy wszystkie wymagane dokumenty potwierdzające nasze kwalifikacje, a także polisę ubezpieczeniową z zakresu odpowiedzialności kontraktowej i deliktowej. Specjalizujemy się w ochronie osób i mienia, a także w monitoringu, montażu systemów alarmowych oraz usługach porządkowych. Ochraniamy zarówno małe, jak i duże firmy oraz miejsca użytku publicznego.

Nasza firma stale się rozwija i stawia na komunikatywność oraz stały kontakt z naszymi klientami. Działamy na terenie całego kraju, zatrudniając najwyższej klasy specjalistów i doświadczonych pracowników ochrony. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem w celu przygotowania indywidualnej oferty.

Zapraszamy!

Koncesjonowane Biuro Ochrony Servo z Łodzi to firma o ugruntowanej pozycji na rynku – skorzystaj z usług profesjonalistów. Zapraszamy!

Servo Ochrona Sp. z o. o.

Adres biura

ul. Lutomierska 131, 91-035 Łódź

Telefon kontaktowy

Adres e-mail